Ultima™

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Ultima™

Αυτό είναι το Φόρουμ της Meta Συμμαχίας.

Η συμμαχία θα λάβει μέρος στην εκκίνηση του σερβερ 3. Η συμμαχία θα κάνει εγγραφές στις 13 του Δεκεμβρίου, κατά τη διάρκεια της ημέρας. Όσοι δεν θα μπορέσετε να κάνετε εγγραφή εκείνη την ήμερα, παρακαλώ, να ειδοποιήσετε τον Admin(Jokelike). Για περαιτέρω πληροφορίες , απευθυνθείτε στον michaelQ. Σε λίγες μέρες θα βγει πλήρης ανακοίνωση από τον Meta Leader(Cursed)...

+5
michaelQ
kinigos
PortgasD.Ace
vikh
Jokelike
9 απαντήσεις

    Γνωριμίες μελών

    Jokelike
    Jokelike
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2011
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Athens

    Γνωριμίες μελών Empty Γνωριμίες μελών

    Δημοσίευση  Jokelike 14/6/2011, 5:35 am

    Λοιπόν,

    σε αυτό το Θέμα, μπορούμε να γράψουμε κάποιες γενικές πληροφορίες του εαυτού μας, δηλαδή να συστηθούμε.



    Αρχίζω πρώτος!

    Ονομάζομαι Κώστας και είμαι 20 ετών. Σπουδάζω στο πολυτεχνείο Αθήνας εδώ και δυο χρόνια. Η οικογένεια μου μένει στην Θεσσαλονίκη...
    Παίζω τράβιαν 4 χρόνια, εκ των οποίων, τα πρώτα δυο τα πέρασα σε com σερβερ και τα υπολειπόμενα, σε Ελληνικούς σερβερ. Έχω εμπειρία από 2 WW σε com σερβερ. Συνήθως διαλέγω Τεύτονες, μιας και είναι κατά τη γνώμη μου, η φυλή που υπερισχύει από τις τρεις. Δεν έχω πάρει ΠΟΤΕ Γαλάτες, και, ελάχιστα έχω ασχοληθεί με τους Ρωμαίους, επειδή εκνευρίζομαι με τα τόσα ακριβά στρατά τους Razz. Έχω περάσει από άξιες συμμαχίες, με κορυφαία από αυτές, την Rebels στον περσυνό 4.gr σερβερ.

    Αυτά τα πολλά...

    Εύχομαι να περάσουμε ωραία στο Forum μας, και στο travian,
    Jokelike
    vikh
    vikh
    Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 7
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2011

    Γνωριμίες μελών Empty Απ: Γνωριμίες μελών

    Δημοσίευση  vikh 14/6/2011, 2:49 pm

    Ειμαι η Βικη, 16 ετων. Του χρονου θα παω δευτερα λυκειου , στα Ιωαννινα οπου μενω ΄... Μου αρεσει το τραβιαν παραπολυ... και ειδικοτερα οι com σερβερς οπου παντα συμμετεχω... στην συμμαχια nS που θεωρω και την σημαντικοτερη συμμαχια που εχει υπαρξει σε com σερβερ.
    Δυστηχως δεν εχω σκαιπ... γι αυτο θα χρησιμοποιω για επικοινωνια το πρωτο chat.. ή οποιο θα ειναι το καταλληλο.. δηλαδη της πρεσβειας οπου θα ανηκω.

    Μου αρεσει να βοηθαω οσους πραγματικα το αξιζουν και θα χαρω να συνεργαστω με την συμμαχια αυτη και ολα τα μελη της.

    Χρειαζομαστε... ποιο ενεργους Mods και ο Admin θα πρεπει να απανταει στα pm 0,ο
    PortgasD.Ace
    PortgasD.Ace
    Moderator


    Αριθμός μηνυμάτων : 62
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2011
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Ston kosmo mou :D

    Γνωριμίες μελών Empty Απ: Γνωριμίες μελών

    Δημοσίευση  PortgasD.Ace 15/6/2011, 2:18 am

    Εμένα με λένε Διονύση, είμαι 14 και ετοιμάζομαι να μπω στο λύκειο. Very Happy Μου αρέσει και εμένα το τράβιαν, έπαιζα παλιότερα σε ελληνικό σέρβερ και πιο πρόσφατα σε com, στον οποίον δεν ήμουν καθόλου σε συμμαχία Shocked . Ξεκινάω πάλι στον ελληνικό νέο σέρβερ που θα ξεκινήσει στις 20 του μηνός. Απ'ότι βλέπετε από το όνομα και το άβατάρ μου είμαι κολλημένος με το One Piece Razz . Έχω skype, το οποίο θα προσθέσω στο προφίλ μου. Αυτά από 'μένα.



    Υ.Γ: πες μου τώρα πως δεν είμαι ενεργός να τα πάρω. Γνωριμίες μελών 2067621389
    kinigos
    kinigos
    Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2011

    Γνωριμίες μελών Empty Απ: Γνωριμίες μελών

    Δημοσίευση  kinigos 15/6/2011, 2:05 pm

    Καλησπερα και απο μενα ,ειμαι ο Δημητρης 38 ετων απο Ζακυνθο.
    Η εμπειρια μου απο το παιχνιδι δεν ειναι και πολυ μεγαλη lol!
    Εχω συμμετοχες σε συμμαχιες οπως η HELLAS του s2 και η BEARS του s4.
    michaelQ
    michaelQ
    Super Moderator


    Αριθμός μηνυμάτων : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2011
    Τόπος : Athens

    Γνωριμίες μελών Empty

    Δημοσίευση  michaelQ 16/6/2011, 7:20 am

    Ονομάζομαι Μιχάλης, ζω στην Αθήνα... κατάγομαι από Μ.Ασία και Κεφαλονιά.

    Δεν μπορώ να κρίνω εγώ το πόση εμπειρία έχω στο παιχνίδι ... εσείς μόνο μπορείτε lol! .
    Έχω ιστορικο... από συμμαχίες όπως: η ~H~( πρώτος Ελληνικός σερβερ) , η Rebels(σερβερ 4, 5), η RDS(σερβερ 4,6,7.com), η nS από σερβερ 10.com( φιλαράκια!), και πολλές άλλες εκ των οποίων, μερικές άξιζαν και πρόσθεσαν την υπογραφή τους στο παιχνίδι, και άλλες, δυστυχώς.. ντρέπομαι που συμμετείχα.
    kyriakopoulos21
    kyriakopoulos21
    Moderator


    Αριθμός μηνυμάτων : 26
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2011
    Ηλικία : 24
    Τόπος : Αθήνα

    Γνωριμίες μελών Empty Απ: Γνωριμίες μελών

    Δημοσίευση  kyriakopoulos21 16/6/2011, 1:09 pm

    Είμαι ο Γιώργος. Ζω στην Αθήνα και παίζω ΤΡΑΒΙΑΝ περίπου 2 χρόνια! Είμαι 11 ετών. Έχω μπει σε συμμαχίες όπως REN2, BEARS, VLS κτλ!
    avatar
    Axelhero
    Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2011

    Γνωριμίες μελών Empty Απ: Γνωριμίες μελών

    Δημοσίευση  Axelhero 23/6/2011, 7:14 am

    Καλησπερα! ειμαι νεος στο Τραβιαν..με λενε Αλεξ η στο παιχνιδι Axelhero...

    Καλως ορισα τοτε afro lol!
    Martin
    Martin
    Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 6
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2011
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Αμερική

    Γνωριμίες μελών Empty Απ: Γνωριμίες μελών

    Δημοσίευση  Martin 24/6/2011, 10:19 am

    Γεια σας,

    ειμαι παλιος και εμπειρος τραβιανιστας απο την nS
    oratios
    oratios
    Moderator


    Αριθμός μηνυμάτων : 81
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2011
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Αθηνα - Στυλιδα

    Γνωριμίες μελών Empty Απ: Γνωριμίες μελών

    Δημοσίευση  oratios 29/11/2011, 11:29 am

    την καλησπερα μου,

    ονομαζομαι Γιαννης, 16 ετων απο Αθηνα,
    εχω παιξσει σε :
    gr2.3,gr2.4,com5,s4.3, s5.2,grx.6,grx.7 και καποιοι αλλοι που μου διαφευγουν αυτην την στιγμη
    αυτα

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 26/4/2024, 4:16 am